Tragedija pogodila zvijezdu Warriorsa

NBA 22. ožu 201911:06 > 11:07
sportklub

Kevin Durant igrao je protekle večeri za svoje Golden State Warriorse usprkos obiteljskoj tragediji.

Naime, posvojeni brat zvijezde NBA prvaka, Clifford Dixon ubijen je iz vatrenog oružja u večeri kada je slavio svoj 32. rođendan. Dixona je Durantova majka Wanda posvojila kada je imao 16 godina, a njih su dvojica tijekom godina stvorili iznimno blizak odnos, Clifford je često pratio Duranta i na raznim košarkaškim manifestacijama.

Kako je javila policija iz Atlante, ubojstvo se dogodilo u jednom noćnom klubu u kojem je Dixon trebao proslaviti rođendan, prema prvim informacijama čini se kako se mladić našao na krivom mjestu u pogrešnom trenutku, međutim obzirom kako je napadač pješice pobjegao s mjesta zločina policija neće javno govoriti o slučaju dok se ne iscrpe sve mogućnosti privođenja osumnjićenog.

Usprkos tragediji koja je pogodila njegovu obitelj, Durant je nekoliko sati kasnije odigrao utakmicu Warriorsa i Pacersa, ubacio je 15 poena, a njegova je momčad slavila 112:89.