Košarka

12.02.2019 | 08.27 > 08:32

POTEZ VEČERI: Pogledajte brutalno zakucavanje Hezonje

New York Knicks

Hezonja je krenuo kao starter Knicksa, a dvoranu je na noge digao početkom druge četvrtine spektakularnim zakucavanjem.

New York Knicksi upisali su i 17. uzastopni poraz u NBA ligi, ovog puta na gostovanju kod Clevelanda 107:104.

Mario Hezonja utakmicu je započeo kao starter Knicksa, a iako je na terenu proveo samo 16 minuta u kojima je zabio pet poena, te dodao skokova, pobrinuo se za potez večeri u NBA ligi.

Naime, početkom druge četvrtine sjurio se prema košu Cavsa te spektakularno zakucao pokraj Marquesea Chrissa.