LeBron: Ovo je u redu jer je najbolje za franšizu???

NBA 7. velj 20196:04 > 6:06
Patrick Smith/Getty Images

Komentar na trade Harrisona Barnesa iz Dallasa u Sacramento imao je i LeBron James. Pričat će se svakako o toj situaciji jer je Barnes za vrijeme utakmice saznao da mijenja klub i nakon toga nije ulazio u igru.

Oglasio se nakon vijesti da je Harrison Barnes tijekom utakmice ‘trejdan’ iz Dallasa u Sacramento i LeBron James:

“Da pogađam, ovo je u redu jer su morali napraviti ono što je najbolje za franšizu??? ‘Trejdali ‘su čovjeka doslovno dok je igrao i nije imao pojma što se događa. Ne postavljam pitanje tko ga je ‘trejdao’ jer je radio ono što je najbolje za ‘posao’, samo bih volio da ovo bude prekretnica. Kada igrač traži ‘trejd’ onda je sebičan ili nezahvalan, a kada vas klub ‘trejda’, otpiše, otpusti… onda je to u redu. Meni je i jedno i drugo ok, iskreno, samo kažem”, napisao je James.