NBA 21. sij 201916:37 > 16:43
NBA

Indiana Pacersi su na svom terenu sinoć slavili protiv Charlotte Hornetsa 120:95 uz još jednu vrlo dobru partiju našeg Bojana Bogdanovića.

Joe Robbins, Getty Images Sport

Hornetsi su držali priključak tek unutar prvih pet minuta utakmice protiv Pacersa, a tada je Indiana kreirala seriju 10-0 na krilima tri povezane trice Mylesa Turnera i Charlotte je ostatak utakmice pokušavao dostići minus koji je u jednom dijelu porastao i do 17 poena. U trećoj četvrtini stigli su na pet poena minusa, no ubrzo zahvaljujući Darrenu Collisonu i Victoru Oladipu te odličnoj sekvenci Bojana Bogdanovića, Pacersi opet bježe na dvoznamenkastu prednost, a Hornetsi nisu imali kvalitete za kreirati novi povratak.

Gostujuća momčad čitavu utakmicu imala je velikih problema sa šutom, tek 40 posto, dok su tricu gađali sa svega 34 posto uspješnosti. Darren Collison bio je igrač utakmice s 19 poena i devet asistencija, Victor Oladipo bio je najbolji strijelac pobjedničkog sastava s 21 poenom, dok je Bojan Bogdanović ubacio 16 koševa (7-14, trica 1-1, sl. bacanja 1-1) dodavši i sedam skokova, dvije asistencije te po jednu osvojenu i izgubljenu loptu. Kemba Walker je predvodio Hornetse s 23 poena.