LeBron će pokušati spasiti prijatelja Carmela

NBA 16. stu 201819:35 > 19:36
(Photo by J Pat Carter/Getty Images)

Carmelo Anthony ostao je bez kluba nakon što je raskinut ugovor s Houston Rocketsima, međutim 'Melo' bi uskoro mogao dobiti novi klub zahvaljujući dobrom prijatelju LeBronu Jamesu.

(Photo by Harry How/Getty Images)

Nakon samo deset utakmica, Houston je odlučio raskinuti odnose s Carmelom Anthonyjem, no u ovom trenutku neće ga službeno otpustiti u pokušaju da mu omoguće trade u drugu momčad.

Kao opcija pojavili su se LA Lakersi u kojima od ovoga ljeta dominira LeBron James. Mela i LeBrona veže prijateljstvo koje je započelo 2003. godine kada su obojica draftirani u NBA ligu, a u međuvremenu su postali i praktički ‘obitelj’. Stoga nije niti čudno da američki mediji smatraju kako su Lakersi najizglednija Anthonyjeva stanica za nastavak sezone. Glavnu ulogu u tom procesu trebao bi imati James.

No, drugi izvori tvrde kako tom idejom nije oduševljen Magic Johnson, danas predsjednik Lakersa pa će biti vrlo zanimljivo vidjeti što će slavni playmaker Lakersa iz 1980-ih godina učiniti ukoliko LeBron pokuša urigirati u korist svog prijatelja. Magicov stav je jasan, Lakersi imaju dovoljan broj mladih igrača kojima trebaju minute, a dio budućnosti kluba sigurno nije 34-godišnji igrač koji ne igra obranu, a prosjek poena pao mu je drastično u posljednje dvije godine.