Šarić: Želim s Minnesotom ući u playoff!

NBA 14. stu 201812:39 > 12:43

Na predstavljanju u Timberwolwesima naš Dario Šarić izjavio je da se najbolje osjeća kada kreće utakmice u petorci, ali da će dati svoj maksimum i ako mora ulaziti s klupe.

Nakon šokantnog prelaska u Minnesota Timberwolwese, naš Dario Šarić je predstavljen u novom klubu zajedno sa Robertom Covingtonom i Jarredom Bayleesom. Uz njih je na presici bio i trener Tom Thibodeau koji je o Dariju imao samo riječi hvale:

“Dario je igrač koji donosi borbenost, može igrati na više pozicija i ima dobar šut za tri. Imao je odličan početak karijere u NBA i nadam se da će tako nastaviti i kod nas“, izjavio je trener Wolwesa.

Dario nije bio previše razgovorljiv, ali je nekoliko puta ponovio da će u svaki susret ući 100 posto i da za njega nema izgubljene lopte:

“Čim sam došao u Minnesotu, osjetio sam da sam dobrodošao. Klupski kompleks je fantastičan i jedva čekam zaigrati za ovaj klub. Osjećam se dobro, uzbuđen sam što cu moći igrati sa nekim odličnim igračima i vjerujem da ću se dobro uklopiti.”

Na pitanje o usporedbi Karla Anthonya Townsa i Joela Embiida, Dario je rekao:

“KAT i Joel su uz Anthonya Davisa najbolji visoki igrači u ligi. Uzbuđen sam što su igrati zajedno sa KAT-om, on i Joel su vrlo slični, s tim da Towns ima bolji šut za tri. Vjerujem da ćemo dobro funkcionirati zajedno i da ćemo dovesti momčad do playoffa“, optimističan je bio Šarić.

Za kraj je naš krilni centar upitan za mjesto ustartnoj petorci:

Htio bih biti starter! Bolje se osjećam kada počinjem utakmicu, ali ako trener odluči da ću ulaziti s klupe svejedno ću to poštivati. U svakom slučaju ću dati sve od sebe na svakom treningu i utakmici jer jedino tako znam igrati.”