Šarić ne može do svoje devetke, novi broj – 36

NBA 14. stu 201811:15 > 11:17

Hrvatski reprezentativac Dario Šarić predstavljen je u novom klubu, Minnesota Timberwolvesima. Nakon devetke u Philadelphiji, odlučio je uzeti broj 36 jer njegov stari nosi Luol Deng.

– Zadovoljstvo je biti dio Minnesote. Jedva čekam izaći na parket i dati sve od sebe kako bi s klubom ušao u playoff, rekao je Dario Šarić na predstavljanju u svom novom klubu, Minnesota Timberwolvesima.

U dresu Timberwolvesa Dario će nositi broj 36 jer je njegova devetka zauzeta. Iako na prvoj konferenciji za novinare nije izgledao najsretnije, rekao je kako mu se sviđa u novoj svlačionici.

Podsjetimo, Šarić je dvije godine nastupao u dresu Philadelphia 76ersa, a u prvoj sezoni za dlaku mu je izmakla nagrada za najboljeg ‘rookieja’ sezone koju je odnio Malcolm Brogdon iz Milwaukee Bucksa.

U Minnesotu je tradean sa suigračima Robertom Covingtonom i Jerrydom Baylessom te izborom drugog kruga drafta 2022. godine u zamjenu za Jimmyja Butlera i Justina Pattona.