Šarić: Nisam ni znao da ću u Wolvese, ali to je NBA

NBA 11. stu 201812:24 > 12:24
Glenn James/NBAE via Getty Images

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić otkrio je da nije znao ništa o prelasku iz Philadelphije u Minnesotu.

Šarić će karijeru nastaviti s Timberwolvesima, u koje je stigao kao dio paketa koji su 76ersi poslali u zamjenu za Jimmyja Buttlera.

“Nisam znao ništa o mom prelasku u drugi klub, a o tome nije ništa znao ni moj trener Brett Brown. Jednostavno, tako su se dogovorili vlasnici klubova i moje je da se nametnem igrama u novoj sredini. Tako to ide u NBA ligi. Vjerujem da ću u tome brzo uspjeti. Kako sam čuo, očekuje me dobar status u Wolvesima”, kazao je Šarić.

Pored Šarića, u momčad iz Minneapolisa će prijeći i Robert Covington. Vukovi će također dobiti druge runde drafta 2022. godine.

Dario Šarić igra treću sezonu u NBA ligi u kojoj prosječno bilježi 11.1 poena uz 6.6 skokova.