Devet koševa Zubca u porazu Lakersa

NBA 3. lis 20189:39 > 9:44
Ethan Miller, Getty Images Sport

Los Angeles Lakers su sinoć u predsezonskoj utakmici protiv Denver Nuggetsa igranoj u Staples centru poraženi sa 111-113, a hrvatski košarkaš Ivica Zubac je odigrao deset minuta i zabio devet koševa uz tri skoka i jednu ukradenu loptu. Žižić u pobjedi Clevelanda ubacio četiri koša

Za LeBrona Jamesa, koji je zabio 13 koševa u 15 minuta na terenu, to je bila prva utakmica s Lakersima na domaćem terenu. Također je upisao tri skoka i tri asistencije. U svom službenom debiju na domaćem terenu Jamesa je pozdravilo 19.000 gledatelja. To je drugi poraz Lakersa u dvije predsezonske utakmice, prije početka regularnog dijela sezone 16. listopada.

James (33) je napustio Cleveland, svoju momčad od 2014. i s kojom je osvojio naslov NBA prvaka 2016., u srpnju. Njegov četverogodišnji ugovor s Lakersima vrijedan je 154 milijuna dolara.

Cleveland je pak u gostima svladao Boston Celticse sa 102-95, a Ante Žižić je u 12 minuta zabio četiri koša i upisao pet skokova te jednu ukradenu loptu i dva bloka.