Adams otkrio još jedan ispad Kevina Duranta

NBA 4. ruj 20189:50 > 9:57
Maddie Meyer, Getty Images Sport

Centar Oklahoma City Thundera Steven Adams u svojoj knjizi "Moj život, moja bitka" opisao kako je na odluku rukovodstva kluba da ga izaberu na draftu reagirao Durant, tadašnji član franšize iz države na jugu SAD-a.

“Nakon što sam odabran na drafu, netko je na Twitteru napisao: Steven Adams ide u Oklahoma City. Kevin Durant na tu objavio je odgovorio sa: Smh(Shaking my head – iskaz nevjerice, op-a.). Kasnije je obrisao tu poruku i zamijenio je sa: Dobrodošao, Steven Adams“, u svojoj publikaciji napisao je 25-godišnji Adams.

Košarkaš s Novog Zelanda bio je 12. izbor Thundera na draftu 2013. godine.

Durant je 2016. napustio Oklahomu i otišao u Golden State s kojim je potom osvojio svoje jedine naslove NBA pravaka, 2017. i 2018. godine.

Krilni igrač Warriorsa prošle je godine napravio pravu pometnju na Twitteru kada je na nezreo način kritizirao svoju bivšu momčad.