Magic priznao: LeBron će biti važan u izboru igrača!

NBA 17. srp 20189:29 > 9:30
Getty Images/Ethan Miller

Predsjednik košarkaških operacija Lakersa priznao je da će tražiti mišljenje svoje glavne zvijezde u vezi određenih aktivnosti franšize.

Kralj je nedavno i službeno postao igrač Lakersa. Donedavni član Clevelanda potpisao je četvorogodišnji ugovor vrijedan 154 milijuna dolara.

Ako vidimo da postoji neki igrač koji bi naš sastav učinio bolji, onda ćemo potpisati ugovor s njim. Ako toga ne bude bilo, već imamo dobru momčadrekao je Magic i dodao:

Sljedećeg ljeta ćemo imati dovoljno sredstava da dovedemo još jednog igrača za maksimalni ugovor. Rob Pelinka i ja imali smo plan, ali je onda došao LeBron pa smo morali mijenjati određene dijelove tog plana. Ipak, nadamo se da ćemo uskoro biti momčad koja će se moći boriti za prstenove.

Johnson je istaknuo i da će se Lakersi osloniti na Jamesa te da će se savjetovati s njim u vezi određenih aktivnosti kluba.

Nije riječ o utjecaju, već o tome da sjednete s najboljim košarkašem svijeta. Kad sam ja igrao, i mene su pitali u vezi nekih poteza. Tako ćemo i mi njega pitati što misli o određenim igračima, s obzirom da ih zna, igrao je protiv njih.

LeBron se još nije službeno oglašavao, ali se pojavio na utakmici Lakersa u ljetnoj ligi.