Lakersi ukorili Lonza i Kuzmu zbog društvenih mreža

NBA 14. lip 20183:44 > 3:58
Ethan Miller/Getty Images

Lonzo Ball i Kyle Kuzma su imali epizode u kojima su jedan drugog ismijavali na društvenim mrežama, a sve je otišlo do toga da su radili video klipove i snimali rep pjesme.

Uprava Los Anggeles Lakersa je navodno imala ozbiljan razgovor sa svojim mladim košarkašima Lonzom Ballom i Kyleom Kuzmom o njihovim aktivnostima na internetu koje se tiču međusobnog “prijateljskog” prepucavanja. Njih dvojica su jedan drugog često ismijavali, a sve se završilo rep pjesmom Lonza Balla koju je on nazvao “Kylie Kuzma”.

U toj pjesmi Lonzo Ball spominje činjenicu da Kyle Kuzma nema nikakav odnos sa svojim biološkim ocem.

Ova pjesma je došla kao odgovor na Kuzmin video u kom je Lonza Balla nazvao “Najvećim hejterom godine”

Lakersi navodno ne žele da im se ponovo dogodi sukob koji su imali Nick Young i D’Angelo Russell. To se pretvorilo u fijasko na društvenim mrežama, a nekadašnji prvak NBA lige sa sličnim stvarima koje rade Kuzma i Ball odaju sliku neozbiljne franšize koja sigurno ne bi privukla Lebrona Jamesa.

Mnogi kažu i da je ovo smirivanje situacije nastalo upravo uslijed pokušaja da se Lebron dovede u Los Angeles.