Mogu li prvaci i protiv najbolje momčadi lige? (SK1)

NBA 14. svi 201810:36 > 10:37
(Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)

Houston Rocketsi i Golden State Warriorsi danas započinju svoju seriju finala konferencije, a prvu utakmicu možete gledati uživo na Sportklub televiziji.

Getty images/Ronald Martinez

U finalu konferencije sastaju se Houston Rocketsi i prošlogodišnji prvaci Golden State Warriorsi.

Rocketsi, koji su prvi put u povijesti na prvom mjestu završili ligaški dio, sretni su što će imati prednost domaćeg terena, ali ističu kako nisu sasvim sigurni koliko će to biti važno.

“Bolje je što je imamo… Bitno je, ali Warriorsi su pokazali da mogu pobijediti i u gostima”, rekao je trener Mike D’Antoni. “Ovo bi mogla biti serija u kojoj izgubite jedan ili dva susreta, a onda dobijete četiri”, nastavio je D’Antoni.

Bit će ovo treći susret ekipa u playoffu u posljednje četiri godine, a “Ratnici” su dobili prethodna dva.

Ukoliko Rocketsi pobjede u seriji igrat će finale najjače lige svijeta prvi put poslije 1995. godine.

Prvu utakmicu između Houstona i Golden Statea možete gledati na Sportklubu 1 u 03:00.