Dario izjednačio rekord sezone, Bogdanović dobar

NBA 1. sij 20187:33 > 7:35
(Photo by Mitchell Leff/Getty Images)

Dario Šarić s 27 poena izjednačio je rekord sezone, dok je Bojan Bogdanović ubacio 13 koševa u porazu Pacersa.

U pobjedi Sixersa nad Sunsima 123:110, Dario Šarić igrao je 30 minuta, ubacio je 27 poena (9-13, trica 4-5, sl. bacanja 5-5), dodao je četiri skoka, dvije asistencije, tri osvojene lopte, blokadu i četiri izgubljene lopte. U istoj utakmici, Dragan Bender odigrao je 22 minute za Phoenix, ubacio je tri poena (1-3, trica 1-1), dodao je dvije asistencije i izgubljenu loptu.

Indiana je izgubila od Minnesote 107:90, Bojan Bogdanović igrao je 21 minutu, upisao je učinak od 13 poena (4-7, trica 3-6, sl. bacanja 2-2), skok, dvije asistencije, te osvojenu loptu.

LA Lakersi izgubili su u Houstonu 148:142 nakon dva produžetka, Ivica Zubac je bio u sastavu, no nije zaigrao.