Kriza u Phoenixu: Sunsi potjerali najboljeg igrača kući

NBA 23. lis 201719:41 > 19:52
(Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)

Eric Bledsoe na korak je od napuštanja Phoenix Sunsa nakon što je kriza između igrača i kluba eskalirala. Piše: Saša Živko

Phoenix Sunsi poraženi su u tri utakmice nove sezone, prosječno su primali 128 poena po susretu, čini se kako momčad puca po šavovima, a to se proteklih 24 sata posebno istaknulo.

Najprije je otkaz dobio trener Earl Watson, a iste večeri najveća zvijezda momčadi, Eric Bledsoe na twitteru je ostavio poruku “Ne želim više biti ovdje“. Iz kluba su reagirali tako da su igrača pozvali na sastanak nakon čega su ga poslali kući, te ga neće koristiti do daljnjega.

U međuvremenu, počinju se pojavljivati informacije kako Sunsi otvoreno traže trade partnere kako bi Bledsoea transferirali. Kako stvari izgledaju trenutno, ta bi situacija trebala vrlo brzo završiti, a lista klubova koji bi sjajnog beka željeli vidjeti u svojim redovima je poveća.

Umjesto Watsona, momčad za koju igra i Dragan Bender, preuzeo je asistent, Jay Triano.