Rocketsi ostali bez Chrisa Paula

NBA 21. lis 201716:32 > 16:41
(Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)

Novopečeni član Houston Rocketsa, Chris Paul zbog ozljede koljena izostati će do mjesec dana.

Chris Paul ozlijedio je lijevo koljeno u sudaru s Mariom Chalmersom, u predsezonskom dvoboju protiv Memphisa.

Obzirom da nije trpio velike bolove, Paul je odlučio zaigrati u prvoj utakmici sezone, pobjedi Rocketsa kod Golden State Warriorsa. Pokazalo se, bila je to pogreška.

Paul nije ozlijedio ligamente, niti postoji strukturalna šteta na koljenu, međutim, Rocketsi ne žele riskirati pa će Paul do daljnjega biti izvan terena pod terapijama. Spominje se izostanak od dva do četiri tjedna.

Paul je ovoga ljeta pristupio Rocketsima nakon što je prethodnih šest godina bio član LA Clippersa.

Rocketsi su sezonu započeli dvjema pobjedama, druga je došla u gostima kod Sacramenta.