LeBron: Toliko poštujem Irvinga…

NBA 23. kol 20179:24 > 9:26
Getty Images/Jason Miller

Krilni košarkaš Clevelanda LeBron James kratkom porukom na društvenim mrežama oprostio se od Kyrie Irvinga, koji karijeru nastavlja u Bostonu.

Celticsi su u velikoj razmjeni u Ohio poslali Isaiah Thomasa, Antu Žižića i Jae Crowdera, a ova razmjena  je mnoge iznenadila i naišla na suprotna mišljenja.

Ovaj tip ima poseban talent. Ja imam toliko poštovanje prema njemu. Bilo je odlično protekle tri godine“, napisao je James na Twitteru.

Irving je, podsjetimo, od čelnika kluba tražio razmjenu kako bi izašao iz Jamesove sjene, ali malo tko je očekivao da će se preseliti u najtrofejniju NBA franšizu.

Prvi pik Cavsa sa drafta 2011. u Ohio je proveo šest sezona, a u posljednjoj je prosječno bilježio 25.2 poena.

Titule je osvojio 2016. godine.