NBA raspored: Što gledati i kada?

NBA 15. kol 201713:52 > 13:54
Sean M. Haffey, Getty Images

Raspored nazanimljivijih NBA utakmica.

Boston Celticsi i Gordon Hayward će igrati s Utah Jazzom u gostima tek 28. ožujka, a 9. veljače Butler će u dresu Minesotta Timberwolvesa gostovati Bullsima u Chicagu.

Chris Paul je napustio Clipperse, a s Houston Rocketsima će se u Los Angeles prvi put vratiti 15. siječnja. Evo koje utakmice je ESPN izdvojio kao atraktivne, ne računajući tradicionalno bogat božićni program:

– DeMarcus Cousins će već 26. listopada igrati sa svojim Pelicansima protiv bivšeg tima Sacramento Kingsa.

– Rocketsi će igrati 1. studenog u Madison Square Gardenu.

– Brooklyn Netsi idu kod Lakersa 3. studenog, D‘Angelo Russell vraća se na mjesto gdje je trebao biti glavni igrač.

– Prvi i drugi pick na draftu, Markelle Fultz i Lonzo Ball, prvi put će se sastati 15. studenog. Dvoboj Sixersa i Lakersa biti će interesantan i zato što su Joel Embiid i Lavar Ball tijekom ljeta imali svađu preko društvenih mreža.

– Trećeg siječnja Thunder gostuje Lakersima, a Paul george jasno je stavio do znanja kako je prvobitno želio biti član Oklahome. Sljedećeg ljeta postaje slobodni agent i vidjet ćemo gdje će završiti.

– Warriorsi i Cavsi sastaju se na Božić, a drugi njihov susret je na programu od 15. siječnja.

Hrvatska ima sedmoricu u najkvalitetnijoj ligi na svijetu – Bojana Bogdanovića (Pacersi), Damjana Rudeža i Marija Hezonju (Orlando), zatim Darija Šarića (Sixers), Dragana Bendera (Suns), Ivicu Zubca (Lakers) i Ante Žižića (Celtiks).