Westbrookov novi triple-double malo za pobjedu

NBA 24. tra 20170:23 > 0:25
J Pat Carter/Getty Images

Houston Rocketsi poveli su sa 3:1 u seriji protiv Oklahome nakon pobjede 113:109.

Nakon minimalne početne prednsoti Houstona u trećem dvoboju serije, Oklahoma je bila ekipa koja je svo vrijeme čuvala prednost u ovom izjednačenom susretu.

Do 11 razlike su stizali igrači Thundera krajem prve dionice, a najveću prednost imali su sredinom treće četvrtine kada su bili na +15. Ipak, Houston je bio u igri i pored toga, a fenomenalnom igrom u napadu u drugoj polovini završene četvrtine uspjeli su prelomiti utakmicu u svoju korist i stićido vodstva u seriji.

Nene je za ovu pobjedu postigao double-double s 28 poena i 10 skokova, od čega šest u obrani, a sjajno su ga pratili Louis Williams i Eric Gordon sa po 18 poena. James Harden postigao je dva poena manje, ali je zabilježio sedam skokova, sve u obrani, i osam asistencija.

S druge strane, u Oklahomi Russell Westbrook je zabilježio novi triple-doublekoji nije zaokružio pobjedom. Za 38 minuta na parketu, Westbrook je ubacio 35 poena uz po 14 skokova i asistencija.

Do triple-double učinka Westbrook je stigao već u prvom poluvremenu koje je završio sa 17 poena i po 10 skokova i asistencija.

Peta utakmica ove serije igra se za pet dana, 28. travnja, a Houston će imati priliku završiti posao pred svojim navijačima.