NBA Rising Stars: Pobjeda Svijeta nad SAD-om

NBA 18. velj 20174:55 > 5:04
youtube

Treći puta je utakmica rookieja na All Star vikendu odigrana u formatu Reprezentacija SAD - Reprezentacija Svijeta, a pobjedu je drugi puta odnijela selekcija svijeta. Rezultat je bio 150:141.

Getty images/Ronald Martinez

Igralo se dva puta po 20 minuta, Nikola Jokić i Dario Šarić su bili u startnoj petorci ekipe svijeta.

Šarić je odigrao 26 minuta za Svijet i u tom je vremenu ubacio 17 koševa i upisao još pet skokova, četiri asistencije i jednu ukradenu loptu. Šarić je imao odličan šut iz igre pogodio je sedam koševa iz 10 pokušaja, a trice je gađao 3/5.

Murray je proglašen najkorisnijim igračem jer je uz 36 pogodaka upisao i 11 asistencija te tri skoka.

U reprezentaciji SAD-a najbolji je bio igrač Charlotte Hornetsa Frank Kaminsky sa 33 pogotka, dok je Karl- Anthony Towns ubacio 24.