Carmelo mijenja Lovea na All Staru

NBA 16. velj 20176:41 > 6:53
Michael Reaves/Getty Images

Košarkaš New York Knicksa Carmelo Anthony zamjenit će na All Staru Kevina Lovea, ozljeđenog člana Cleveland Cavaliersa.

Anthony je pozivnicu za nedeljnu utakmicu najboljih košarkaša NBA lige dobio od povjerenika natjecanja Adama Silvera, tako će na All Staru u New Orleansu braniti boje Istočne konferencije. Njemu će to biti 10. sudjelovanje na All Star utakmici.

Love je “otpao” sa All Star utakmice zbog neodgođene operacije lijevog koljena, pa ga na terenu neće biti od šest do osam tjedana.

Zanimljivo je kako se nagađalo da će dvojica igrača promijeniti klubove, odnosno da će se “zarotirati” u zamjeni. Američki mediji su pisali da su za ovakvu varijantu posebno “zagrijani” Knicksi i kao žele Lovea u New Yorku do 23. veljače, kada je posljednji rok za transfere.

Sva događanja sa All Star vikenda ne propustite na kanalima Sport kluba, počevši od “Rising Stars Challengea” u subotu od 3:00 ujutro (SK1), zatim kompletnog programa u nedelju ujutro (2:00, SK1), kao i velikog finala, utakmica Istoka i Zapada, u ponedeljak ujutro (2:00, SK1).