Nevjerojatni Cousins (VIDEO)

NBA 15. velj 20177:31 > 7:34
Tom Pennington/Getty Images

Košarkaši Sacramenta pobjedili su Lakerse u Los Angelesu sa 97:96 u posljednjoj utakmici odigranoj protekle noći u NBA ligi.

Kingse je do četvrte uzastopne pobjede predvodio sjajni DeMarcus Cousins, koji je postigao posljednjih 10 poena za svoju momčad u završnici dvoboja u “Staples Centru”.

Gosti su u većem dijelu kalifornijskog susreta bili u prednosti, koja je u uvodnim minutama posljednje četvrtine iznosila i +13 (79:66).

Ipak, Lakersi su serijom 13:0 uspjeli izjednačiti na 79:79, ali nisu imali rješenje za raspoloženog Cousinsa, koji je utakmicu završio sa 40 poena (13/24 iz igre, 2/7 za tri, 12/19 slobodna bacanja), 12 skokova, 8 asistencija, dva ukradene i šest izgubljenih lopti.

Po 13 poena kod Kingsa postigli su Darren Collison i Ben McLemore.U poraženoj momčadi najbolji je bio Louis Williams sa 29 poena (4/11 za tri) i 5 asistencija za 24 minute na terenu, Julius Randle je upisao 11, a Nick Young 10 poena.

Sacramento je deveti na Zapadu sa učinkom 24-32, dok su Lakersi predzadnji sa skorom 19-38.