NBA: Phoenix Sunsi srušili Spurse uz 6 poena Bendera

NBA 15. sij 20179:47 > 9:58
Photo by Christian Petersen/Getty Images)

Noćas je u NBA ligi bilo 5 utakmica, a za priču večeri zaslužni su Pnoenix Sunsi koji su pobijedili San Antonio Spurse. Naš Dragan Bender je na parketu proveo 21. minutu, a učinak je bio 6 poena (dvije trice) i 6 skokova.

Utakmica se igrala u Mexico Cityu, a pobjednik je slavio rezultatom 108-105. Posebno su se istaknula 2 košarkaša, Kawhii Leonard i Devin Booker. Potonji je utakmicu završio s 39 poena (12-22), a Leonard s 38 (12-20). Sunsima je ovo bila 13. pobjeda, a Spursima 9. poraz.

Darijo Šarić je ugradio 9 poena u poraz svoje momčadi, koja je izgubila od Washington Wizardsa 109-93, dok je Orlando Magic poražen kod Utah Jazza 114-107, uz vrlo skroman učinak Hrvata s Floride. Hezonje je igrao 4 minute i zabio jednu tricu, dok Rudež nije ulazio.

U ostale dvije utakmice, LAL su poraženi kod LAC u gradskom derbiju 113-97, a Zubac je na parketu proveo par minuta i upisao 2 poena. Domaće je s 24 koša i 21 skokom predvodio DeAndre Jordan.

Chicago Bullsi su slavili protiv New Orleans Pelicansa 107-99. Iako je sjajnu večer imao Anthony Davis (36p i 14 s), nije mogao sam protiv Butlera, Wadea i društva. Jimmy Butler s 28 i D-Wade s 22 su predvodili Bullse do 20. pobjede sezone, a Rondo je ponovno ušao s klupe.