Knicki potjerali još trojicu, žele vratiti Mela?

NBA 20. stu 202012:03 > 12:15
Getty images/Elsa

Rukovodstvo New York Knicksa nastavlja sa masovnom čistkom u svojoj ekipi. Nakon što su se riješili Taja Gibsona, Bobbya Portisa i Elfrida Peytona, Njujorčani su otpustili još trojicu igrača.

Tim su napustili bekovi Wayne Ellington i Theo Pinson, kao i krilo Kenny Wotten.

Samo su Peyton, Gibson i Portis, Knickse koštali na godišnjem nivou oko 35 milijuna dolara. Po pisanju američkih medija, rukovodstvo kluba je već dogovorilo dolazak Gordona Haywarda koji je odlučio napustiti Celticse, a na dobrom su putu da u momčad vrate ljubimca navijača Carmela Anthonya, koji je igrao u klubu iz Velike jabuke od 2011. do 2017. godine.

U međuvremenu je postalo jasno da će Knicksi učiniti sve da dovedu i centra Utaha, Eda Dejvisa, te da će za pozamašnu novčanu svotu dobiti i dva izbora iz drugog kruga Drafta.

Za 31-godišnjeg Davisa je osigurana plaća od 5 milijuna dolara.

Prošle sezone je imao samo 1,8 poena po meču i 3,8 skokova za 10,8 minuta provedenih u igri na 28 utakmica Utah Jazza.