Mark Cuban ima plan: Dončiću uskoro dolazi Giannis?

NBA 28. lis 202023:43 > 23:46
sport klub

Momčad Dallas Mavericksa krenula je u akciju dovođenja još jedne velike zvijezde kako bi ponovno napala naslov NBA prvaka

U Teksasu su procijenili da ovoj momčadi nedostaje još jedan igrač ekstra kvalitete da se napadne NBA titula.

Kako javljaju ‘Dallas News’ svi igrači osim Luke Dončića i Kristapsa Porzingisa su dostupni za pregovore o tradeu, a polufinalist Zapadne konferencije ima još jedan jak adut u rukavu. Naime, Mavericksi su dobrim poslovima u ovoj sezoni priskrbili 18. i 31. pick drafta te je sasvim izvjesno kako će te izbore potrošiti na trade paket u kojem se žele domoći treće zvijezde.

Navodno je najveća meta kluba ni manje ni više nego Giannis Antetokounmpo koji je navodno nezadovoljan ekipom koju ima oko sebe u Milwaukeeju te ne bi imao ništa protiv naći se u timu sposobnom da bude legitimni kandidat za NBA naslov.