Shaq: George vam nije potreban, Kawhi jedina zvijezda

NBA 22. lis 202019:28 > 19:32
Getty Images/Ethan Miller

Nekadašnji košarkaš, a sada NBA analitičar vjeruje da bi se Los Angeles Clippersi u pauzi između dvije sezone trebali odreći usluga Paula Georgea.

Harry How/Getty Images

Legendarni centar je uvjerenn da bi Kawhi Leonard trebao biti jedino zaštitno lice franšize iz Kalifornije.

“Clippersi se trebaju riješiti nekog igrača. Mislim na Paula Georgea. Klub za njega može dobiti dva vrlo dobra igrača,” poručio je O’Neal i nastavio:

“Kawhi mora postati jedini vođa tima. Ne želim da Loenard sa nekim dijeli lidersku poziciju. U Toronto Raptorsima bio je glavni čovjek, svi u klubu su to znali.”

Clippersi su prošle sezone eliminirani u drugom kolu play-offa Zapadne konferencije od Denvera nakon što su prokockali prednost od 3-1 u seriji.