Debakl Oklahome, 34 poena Porzingisa malo za Knickse

NBA 14. pro 20167:15 > 7:20
Ezra Shaw, Getty Images Sport

Košarkaši Portlanda prekinuli su niz od četiri poraza pobijedivši Oklahomu 114:95, dok je Phoneix u Arizoni poslije produžetaka bio bolji od New Yorka 113:111.

Michael Reaves/Getty Images

Blazersi su najveći dio posla na putu do dvanaeste pobjede u sezoni odradili u prvom poluvremenu koji su dobili sa 68:52. U nastavku utakmice gosti nijednog trenutka nisu zaprijetili, a prednost Portlanda u nekoliko navrata iznosila je maksimalnih 26 poena.

Sinoć je najviše uzbuđenja bilo je u Phoneixu. Sunsi su u posljednjoj četvrtini prokockali 14 poena prednosti protiv New Yorka, a produžetke im je donio Tyson Chandler minutu i 46 sekundi prije kraja. Naš Dragan bender je u 8 minuta provedenih na parketu zabio 3 poena.

U dodatnih 5 minuta Sunsi su ušli sa više samopoudanja i 5 sekundi prije kraja poenima  Devina Bookera pobijedili 113:110.

U ostalim utakmicama je Cleveland doma slavio protiv Memphisa 103-86. Najbolji u redovima Cavsa bio je Kevin Love sa 29 poena, 13 skokova i 3 asistencije. Atlanta Hawksi su poraženi u Philips Areni protiv Orlanda Magica 120-131. Kod Orlanda je dominirao Serge Ibaka sa 29 poena, 3 skoka i 2 asistencije. Od naših Damjan Rudež je u 12 minuta skupio jedan skok i 4 asistencije, dok je Mario Hezonja u minuti nastupa ostao bez učinka. Spomenimo još da su Bullsi u Chicagu poraženi od Minnesote Timberwolves 99-94, a Pelicansi su poraženi od Golden State Warriorsa 109-113.