Nema mira pod Tornjem, zaraženo još 10 osoba!

NBA 26. kol 202017:26 > 17:29
Cibona/Zeljko Baksaj, Gordan Lausic & Domagoj Vranar

Loše vijesti stižu iz kluba iz Savske, klub je priopćio kako je devet igrača i jedan član stručnog stožera pozitivno na COVID-19

Hrvatski košarkaški prvak Cibona objavio je u srijedu kako je nakon dodatnih testiranja utvrđeno kako je još devet igrača i jedan član stručnog stožera zaraženo koronavirusom.

Iz Cibone su u utorak objavili kako su po dvojica košarkaša i trenera bili pozitivni na COVID-19 nakon čega je odlučeno kako svi ostali igrači, članovi stručnog stožera i djelatnici kluba moraju na testiranje.

Klub je dodao kako svi zaraženi imaju blaže simptome, a većina su asimptomatski bolesnici.

“Košarkaški klub Cibona će sve daljnje korake provoditi u skladu s preporukama epidemiološke službe”, stoji u klupksom priopćenju. Zbog Zakona o zaštiti osobnih podataka (GDPR) Cibona nije objavila identitet zaraženih osoba.