Ne ide pa ne ide, Miami razbio Jokićev Denver

Nije nastavak sezone donio ništa dobro Denver Nuggetsima

Nikola Jokić

Kevin C. Cox/Getty Images

Miami je bolje počeo i bio u konstantnom vodstvu tijekom prve četvrtine. Najviše je imao +8 (18:10). U drugoj četvrtini na krilima Nikole Jokića, koji je zabilježio u tom trenutku 11 poena (5/7 šut iz igre), dolazi do preokreta. Denver je vodio i sedam poena razlike 57:50, ali je Heat serijom 6-0 otišao na poluvrijeme s minimalnim minusom.

U drugom dijelu ekipa iz Colorada ostala je bez goriva, kao i njen najbolji igrač. Jokić je pogodio samo dva šuta iz igre iz devet pokušaja i na kraju susret završio sa 19 poena, uz sedam skokova i šest asistencija. A Miami je došao na kraju do uvjerljive pobede.

Kod pobjednika Adebayo i Butler su zabilježili po 22 poena, s tim da je Adebayo još imao devet skokova i šest asistencija. Goran Dragić je susret završio sa 13 poena uz pet asistencija. Kod Denvera uz Jokića Grant je zabilježio 19 poena.

Denver je propustio priliku da se poravna s Clippersima i sada su treći na Zapadu sa skorom 43-23, dok je Miami četvrti na Istoku sa skorom 42-24.