Poznato koliko će ljudi biti na završnici NBA sezone

NBA 6. lip 202016:35 > 16:48
Matt Stroshane/Disney via Getty Images

NBA liga odredila je broj ljudi koji će imati pristup Disneylandu u Orlandu.

Natjecanje u najjačoj ligi na svijetu prekinuto je sredinom ožujka zbog pandemije koronavirusa, a sezona će biti nastavljena krajem srpnja.

Prethodnih dana je usvojen plan po kojem će 22 momčadi igrati završnicu, prvo ostatak utakmica iz regularnog dijela, a potom i play-off. Planirano je da svemu tome prethodi period priprema koji će također biti obavljen na Floridi.

Tijekom prve runde, pristup kompleksu će biti dozvoljen samo igračima, članovima stručnog stožera i pratećem osoblju. Od druge runde njima će se moći pridružiti članovi obitelji, a dozvoljeno je da ih bude najviše troje po igraču, uz određene izuzetke. U završnici sezone pristup kompleksu imat će sveukupno 1600 ljudi

Svi igrači i njihove obitelji neće se moći slobodno kretati, već će se morati držati ograničenog prostora koji će im biti određen.