DeRozan: Lowry je najbolji u povijesti Raptorsa

NBA 26. ožu 202013:37 > 13:39
Ethan Miller/Getty Images

DeMar DeRozan i Kyle Lowry su nekoliko sezona igrali zajedno za Toronto Raptorse, a u to vrijeme su razvili prijateljske odnose koji traju i poslije DeMarovog odlaska u San Antonio.

Lowry igra za Toronto Raptorse već osam godina, a nije uspio doći do titule prvaka dok u franšizu nije stigao Kawhi Leonard. Lowry u duetu s DeRozanom nije nikako uspio osvojiti prsten, a zajedno su igrali od Kyleovog dolaska 2012.

Povezano

DeRozan je bio član Toronta od 2009. do 2018. i možda najbolje može reći tko je najbolji igrač franšize.

On je najbolji Raptor svih vremena, i to ja kažem“, poručio je na Instagramu DeRozan.

Inače, Lowry je u srijedu proslavio rođenadan, pa su mnogi navijači na društvenim mrežama poručili isto što i DeMar.