Babo najbolji u pobjedi Utaha, Hezonja napokon dobar

NBA 3. ožu 20208:18 > 8:22
(Photo by Alex Goodlett/Getty Images)

Sinoć je odigrano sedam utakmica u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta

Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu u bitnoj pobjedi svog Utah Jazza na gostovanju kod Cleveland Cavaliersa 126:113.

Babo je za 33 minute na terenu postigao 28 poena, skupio sedam skokova i podijelio čak šest asistencija što mu je najbolji učinak sezone u tom segmentu. Utah je bila u dosta lošem nizu od četiri poraza u nizu, ali su se pobjedama nad Wizardsima i sad Cavaliersima izvukli iz te krize rezultata.

Kod poraženih minutažu je dobio i naš centar Ante Žižić koji je za 17 minuta na terenu skupio šest koševa i dva skoka.

U pobjedu Portlanda nad Orlandom 130:107 vrlo dobar je bio i naš Mario Hezonja koji je za 27 minuta na parketu protiv svoje bivše momčadi postigao 10 poena, uhvatio osam skokova i podijelio četiri asistencije.

Zbog izostanka Damiena Lillarda ulogu vođe preuzeo je CJ McCollum i zabo je čak 41 koš za pobjedničku momčad. Kod Orlanda najbolji je bio Nikola Vučević sa 30 poena.

Vrijedi izdvojiti i iznenađujuću pobjedu New York Knicksa koji su sa 125:123 pobijedili zahuktale Houston Rocketse, te jedan od rijetkih poraza najbolje momčadi lige Milwaukee Bucksa koji su poraženi na gostovanju kod Miami Heata sa uvjerljivih 105:89.