Ušao na teren, ali je nešto zaboravio prije toga

NBA 4. velj 202014:15 > 14:20
(Photo by Hector Vivas/Getty Images)

San Antonio Spursi su izgubili od LA Clippersa, ali zvijezda večeri je bio košarkaš Spursa Jakob Poeltl koji je ušao u igru, ali bez dresa i pritom nasmijao sve okupljene u dvorani

Košarkaš San Antonio Spursa Austrijanac Jakob Poeltl (24) postao je zvijezda dana na društvenim mrežama u SAD kada je sredinom prve četvrtine utakmice protiv LA Clippersa trebao ući u igru, ali je shvatio da na sebi nema dres.

Smiješan trenutak šokirao je sve u dvorani, posebno njegove suigrače i trenera Spursa Gregga Popovicha.

Kada je shvatio da ispod trenirke ima samo običnu crnu majicu, Poeltl je odjurio u svlačionicu po dres. Kada se vratio na teren primio je sarkastičan aplauz svojih suigrača.

Spursi su izgubili od Clippersa 105-108, a 24-godišnji Austrijanac je za 14 minuta provedenih na parketu Staples Centra zabio četiri koša uz šut 2-3, te dodao šest skokova, tri blokade i dvije asistencije.

Poltl je u Spursima od 2018. godine, a prije toga bio je član Toronto Raptorsa koji su ga 2016. uzeli u prvom krugu drafta kao deveti izbor.