Napokon proradio – Šarić odveo Sunse do pobjede

NBA 25. sij 20206:52 > 6:58
Harry How, Getty Images Sport

Košarkaši Phoenix Sunsa iznenadili su Spurse u San Antoniju i pobjedom 103:99 prekinuli seriju domaće momčadi od tri uzastopna slavlja.

Sunsi su u završnici poluvremena prvi put došli do osjetljivije prednosti (52:38), ali je sastav Gregga Popovicha uspio se vratiti, međutim, nikako nije mogao povesti.

Blistao je Devin Booker sa 35 poena (11/20 iz igre, 3/7 za tri, 10/10 slobodna bacanja), uz 10 asistencija, hrvatski košarkaš Dario Šarić je dodao 20 (9/13 iz igre, 2/4 slobodna bacanja), uz 4 skoka i asistenciju za 34 minute.

U domaćem sastavu Demar Derozan je bio najraspoloženiji sa 30 poena (10/15 iz igre, 10/11 slobodna bacanja).

Indiana je na gostovanju kod Golden Statea upisala sedmu pobjedu u posljednjih osam utakmica – 129:118.

T.J. Warren je postigao 33 poena i bio najbolji strijelac utakmice.

Od ostalih rezultata vrijedi izdvojiti pobjedu Los Angeles Clippersa nad Miami Heatom rezultatom 122:117, uz 33 koša Kawhi Leonarda.

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao je 4 koša i 8 asistencija.