Košarka

14.01.2020 | 08.26 > 08:30

Lakersi do 9. pobjede u nizu, Lebron ruši rekorde!

Cleveland je prvu dionicu dobio sa 27:21, dok se na pauzu otišlo kod rezultata 48:47 za gostujuću momčad. No, tada su Lakersi ubacili u veću brzinu.

Košarkaši LA Lakersa sinoć su na svom parketu uvjerljivo pobijedili Cleveland Cavalierse sa 128:99.

Lakersi su tako uspjeli upisati svoju 33. pobjedu u ovoj sezoni i već 9. uzastopnu, dok Cleveland već sada ima 28 poraza. Domaća momčad je opuštenije igrala u prvom poluvremenu što se jasno vidjelo na rezultatu, a nezaustavljiv je ponovno bio Lebron James.

Domaći su u drugom poluvremenu igrali odlično i imali čak preko 30 poena razlike. Lakerse je do pobjede ponovo vodio LeBron James koji je ubacio 31 poen, te je dodao osam asistencija i dva skoka protiv svog bivšeg kluba. Lebron je ujedno prestigao Chrisa Paula na 8. mjestu najboljih asistenata lige svih vremena. Istakao se i sve bolji Dwight Howard koji je imao 21 poen i 15 skokova.

Kod ekipe Clevelanda sinoć je najefikasniji bio Kevin Love koji je ubacio 21 poen i pored toga je dodao 11 skokova i tri asistencije.