Novi triple-double Kralja, Anthony fantastičan u MSG-u

NBA 2. sij 20207:56 > 8:01
Ronald Martinez/Getty Images

Najbolja momčad lige Milwaukee Bucks uz dosta je muke savladala Minnesota Timberwolvese, a do pobjede je stigla i prva momčad Zapada uz sjajnog Lebrona Jamesa

LA Lakersi bez većih su poteškoća noćas upisali 27. pobjedu ove sezone. U kojem pravcu će ići utakmica bilo je jasno već nakon prve četvrtine u kojoj su stvorili 26 koševa prednosti (43:17) i bilo je zaista teško očekivati povratak Sunsa. Na poluvremenu su Lakersi imali plus 33 (74:41), ali su Sunsi napravili pravi podvig i u posljednjoj dionici igre smanjili njihovu prednost na samo sedam koševa prednosti, no više od toga nije išlo.

LeBron James je upisao novi triple-double, ukupno sedmi ove sezone, uz učinak od 31 koša, 13 skokova i 12 asistencija, dok je Anthony Davis ostvario double-double s 26 poena i 11 skokova. Kod Sunsa Devin Booker je ubacio 32, a Kelly Oubre 26 poena. Dario Šarić bio je skroman s četiri koša te jednom asistencijom i jednim skokom.

Najbolja momčad lige Milwaukee Bucks uz dosta je muke savladala Minnesota Timberwolvese sa 106:104. Gosti su bili konstanta prijetnja u ovoj utakmici, imali su i šut za produžetak kojeg nisu pogodili i na kraju su Bucksi došli do 31. pobjede u sezoni.

Portland Trail Blazersi su neočekivano poraženi u Madison Square Gardenu od New York Knicksa rezultatom 117:93. Robinson i Randle sa po 22 poena su vodili Knickse do trijumfa. Na drugoj strani, blistao je u svom povratku u Madison Square Garden Carmelo Anthony, koji je ubacio 26 uz sjajan šut 11/17 iz igre te 3/5 s linije za tri poena.

Orlando Magic je kao gost savladao Washington Wizardse rezultatom 122:111 uz 25 poena Augustina i double-double učinak Nikole Vučevića (20p, 12sk).