Ne ide bez Dončića: Dallas kod kuće poražen od Celticsa

NBA 19. pro 20198:18 > 8:20
Tom Pennington/Getty Images

Dallas Mavericksi izgubili su na domaćem terenu od Boston Celticsa 109:103, a drugu utakmicu zaredom Dallas je bio bez svog najboljeg igrača Luke Dončića.

Slovenac se oporavlja od ozljede gležnja, a praktički je propustio treću utakmicu zaredom jer je u utakmici protiv Miamija u kojoj se ozlijedio odigrao samo dvije minute.

Dallas se dobro držao sinoć bez njega, vodio na poluvremenu, no Boston je odigrao odličnu obranu u trećoj četvrtini, dopustivši Mavericksima samo 18 poena, dok su u zadnjem periodu pobjegli na dvoznamenkastu prednost iz koje se Dallas nije uspio vratiti.

Kemba Walker bio je najbolji u redovima Bostona s 32 poena, pet skokova i tri asista, dok je Dallas predvodio Kristaps Porzingis s 23 poena i 13 skokova.