Poraz Bogdanovića, Šarić slavio, Bucksi nezaustavljivi!

NBA 3. pro 20198:19 > 8:22
Stacy Revere/Getty Images

Košarkaši Phoenix Sunsa okončali su sinoćnju utakmicu protiv Charlotte Hornetsa nezaustavljivom serijom 12:0 i tako upisali svoju devetu pobjedu sezone (109:104).

Novu vrlo dobru partiju pružio je Dario Šarić koji je zabio 16 skokova uz šut iz igre 5/11 te 1/5 za tri poena. Najbolji su bili Booker i Kelly Oubre Jr., svaki s po 23 koša. Marvin Williams bio je prvi strijelac Hornetsa s 22 koša.

Lošu šutersku večer imao je Bojan Bogdanović, koji je zabio tek 9 koševa u četvrtom porazu Utaha u posljednjih pet utakmica. Bolja je bila Philadelphia 103:94 koju je predvodio sjajni Tobias Harris s 26 koševa. Kod Jazza se istaknuo Rudy Gobert s 27 koševa i 12 skokova.

Čudesna serija Milwaukeeja se nastavila sinoć na domaćem terenu. Već 12 utakmica Giannis i društvo ne znaju za ništa osim pobjeda, a sinoć su u Fisev Forumu stradali New York Knicksi. Utakmica je bila bez ikakve neizvjesnosti i završila je 132:88, a najbolji pojedinac susreta bio je tko drugi nego Antetoukoumpo s 29 koševa i 15 skokova. Kod Knicksa je najbolji bio Julius Randle s 19 koševa.

Katastrofalna sezona Warriorsa nastavila se i u Atlanti, koju je s 24 koša do slavlja 204:79 predvodio Trae Young. Kod Golden Statea sve bolji Eric Pashall, koji je također zabio 24.