Košarka

23.11.2019 | 08.07 > 08:12

Solidni Bogdanović, a Utah se ne šali

Ivica Zubac za 13 minuta dodao je osam poena (4/4 za dva), pet skokova i dvije asistencije

Do desete pobjede u ovoj sezon stigla je i Utah Jazz koja je bila bolja od Golden State Warriorsa sa 113:109. Početkom posljednje četvrtine vodili su s 21 poenom razlike, ali gosti sustižu na 111:109, 22.8 sekundi prije kraja. Međutim, domaćin s linije slobodnih bacanja potvrđuje pobjedu.

Ovoga puta Donovan Mitchell predvodio je Jazzere s 30 poena, dok je Mike Conley dodao 27 poena. Bojan Bogdanović susret je zaključio sa 17 poena (4/9 za dva, 3/7 za tricu), pet skokova i tri asistencije za 34 i pol minute na terenu.

Darryl Oumi / Stringer

Los Angeles Clippersi u završnici utakmice osigurali su pobjedu protiv Houston Rocketsa, slavili su sa 122:119. Ivica Zubac nije igrao puno, za 13 minuta dodao je osam poena (4/4 za dva), pet skokova i dvije asistencije.