Je li moguće? Ozlijedio se i Draymond Green!

NBA 2. stu 20198:10 > 8:12
Thearon W. Henderson/Getty Images

Nevjerojatan peh s ozljedama prati Golden State Warriorse zadnjih nekoliko mjeseci, a nakon novog domaćeg poraza situacija se dodatno pogoršala.

Golden State Warriorsi izgubili su treću uzastopnu utakmicu kod kuće, trenutno su na omjeru 1-4, Klay Thompson je odavno izvan stroja zbog ozljede koljena, ovog tjedna ruku je slomio Steph Curry, a novi peh dogodio se protekle noći kada je u porazu od San Antonio Spursa kažiprst lijeve ruke ozlijedio Draymond Green.

Green je uspio odigrati 34 minute, no uz skromnu šutersku statistiku – šest poena, sedam asistencija i osam skokova.

Od druge četvrtine nisam mogao zahvatiti loptu, zato sam u većem dijelu utakmice koristio samo jednu ruku prilikom preuzimanja i dodavanja lopte. Mislim da je riječ o ligamentu,’ kazao je Green.

Izvjesno jest kako će Draymond propustiti subotnji susret sa Charlotte Hornetsima, a pitanje jest žele li uopće u Warriorsima riskirati težu ozljedu u situaciji kad postoji malo nade za pozitivnim rezultatom ove sezone nakon serije nevolja.