Nakon tri utakmice: Netsi zabrinuti za Irvinga

NBA 29. lis 201915:47 > 15:48
Streeter Lecka / Staff

Iako su odigrali tek tri utakmice u novoj sezoni, iz Brooklyna stižu vijesti kako postoji bojazan oko Kyrija Irvinga.

Kyrie Irving i njegove promjene raspoloženja već su naveliko poznata stvar u NBA krugovima. Takvo mentalno stanje pratilo ga je u Clevelandu, zatim Bostonu, a čini se kako je slično i u Brooklynu.

Dogodila se situacija u vrijeme putovanja za Kinu. Kyrie se povukao u sebe, nije komunicirao s trenerima, upravom, čak i suigračima. Ljudi u klubu zabrinuti su za njega i ne znaju što im je činiti. Nada postoji kako će Kevin Durant uspjeti doprijeti do svog prijatelja i nekako ga primiriti,’ kazao je izvor iz kluba.

Irving je jedan od najatraktivnijih igrača u NBA ligi, međutim česte promjene raspoloženja izluđivale su njegove bivše suigrače i trenere. Nedostatak komunikacije znatno je otežavao stvari, a to je posebno bilo očito u Bostonu gdje situacija nije funkcionirala praktički od prvog dana kada je tamo stigao.

Kyrie je proteklog ljeta u paketu s Durantom i DeAndre Jordanom sletio u Netse, potpisao je četverogodišnji ugovor, no činjenica da se problemi javljaju nakon samo tri utakmice u novoj sezoni neće olakšati stvari u daljnjem razvoju momčadi prema razmišljanju trenera Kennyja Atkinsona.