Los Angeles Lakers

Košarkaš Los Angeles Lakersa istaknuo je da očekuje uzbudljivu sezonu.

Anthony Davis

Ezra Shaw/Getty Images

Lakersi su u 'Staples centru' pobijedili Golden State Warriorse u susretu predsezone uvjerljivim rezultatom 126:93. Davis je susret završio sa osam poena, a na terenu je proveo 28 minuta.

"Rasterećen sam", rekao je Davis. "Dobar je osjećaj što ne moram sve sam raditi. Svatko ima svoju ulogu, svatko može pogađati. Igramo zajedno, jedni za druge".

Davis je tokom ljeta prešao iz New Orleansa,

"Bit će ovo zanimljiva sezona. Znamo što je potrebno da bismo pobijedili. Već sada pokušavamo postaviti standarde".

Lakersi će na početku najjače lige svijeta igrati protiv gradskig rivala Los Angeles Clippersa koji su se također pojačali.

Potpuno ludilo Clippersa, povratak Zupca, debi Timmyja!

Los Angeles Clippersi su svladali na svom parketu u Staples Centeru Atlantu s čak 49 koševa prednosti 150:101, iako su igrali bez svoje prve zvijezde Kawhija Leonarda.

Bogadnovićevih 20 koševa i jedan skok u novom porazu

Košarkaši Utah Jazza doživjeli su i četvrti poraz u novoj NBA sezoni. Bolji su bili Memphis Grizzliesa sa 107:106 koji su tako stigli do pete ovosezosnke pobjede.

Fantastični Šarić vodio Phoenix do nove pobjede

Šarić je na parketu proveo gotovo 30 minuta šutirajući iz igre 9/12, a za tricu 3/5

Bizarna situacija između oca i sina u NBA ligi

Utakmica Houston Rocketsa i Los Angeles Clippersa sinoć je privukao veliku pažnju.