Košarka

11.10.2019 | 09.17

Zubac ispao iz petorke, ostali Hrvati blijedi

Nastavljene su predsezonske utakmice na NBA parketima, u akciji su noćas bili i naši košarkaši...

Darryl Oumi / Stringer

Mario Hezonja nakon odlične prve utakmice, u drugoj je krenuo u početnoj petorci. Protiv Maccabija iz Haife Portland je slavio sa 104:68, a Hezonja je uputio tek pet lopti na koš i ubacio šest poena uz tri skoka i dvije asistencije.

Dario Šarić opet nije bio šuterski raspoložen u porazu Sunsa od Kingsa 105:88. Šarić je za 25 minuta (što je bila najveća minutaža u momčadi) ubacio tek devet poena uz šut 3/12 iz igre. Dodao je tome šest skokova.

Neočekivani debi u dresu Clippersa upisao je Kawhi Leonard za kojeg se očekivalo da neće još na parket, ali upisao je 11 minuta u porazu od Denvera. Ivica Zubac u ovoj utakmici nije bio u početnoj petorci, ali je skupio 14 minuta i ubacio 10 koševa uz 4/6 šut iz igre te 3 skoka i 2 asista.