Zion odigrao skoro savršenu utakmicu protiv Bullsa

NBA 10. lis 20198:35 > 8:40
Chris Graythen/Getty Images

Prvi izbor NBA drafta Zion Williamson odigrao je fantastičnu utakmicu u pobjedi New Orleans Pelicansa protiv Chicago Bullsa.

Njegova momčad slavila je rezultatom 127:125, a Zion je pokazao zašto je izabran kao prvi pick na draftu i odigrao je zaista fantastičan dvoboj.

Nova velika zvijezda najjače lige svijeta na parketu je proveo 27 minuta i za to vrijeme je ostvario učinak od 29 poena, četiri skoka i četiri asistencije.

Interesantno je svakako da je Williamson promašio samo jedan šut. Pogodio je 12 od 13 šuteva i tako je u ovoj predsezonskoj utakmici najavio velike stvari u sezoni.

(Photo by Andy Lyons/Getty Images)

Na terenu su se sinoć našla i dva hrvatska košarkaša. Bojan Bogdanović nije imao svoju večer u porazu Utaha protiv Milwaukee Bucska 133:99. Promašio je svih osam šuteva iz igre, među kojima četiri trice. Ubacio je zato svih šest slobodnih bacanja i završio sa šest poena i dva skoka.

U pobjedničkoj momčadi vrlo dobro odigrao je Dragan Bender. Za 15 minuta postigao je 11 poena, imao tri skoka i blokade te podijelio dvije asistencije.