Ukić ima novi klub: Otkrio nam što je presudilo

Photo by Baptiste Fernandez/Icon Sport via Getty Images)

Roko Leni Ukić i u novoj sezoni igat će u Francuskoj i to u redovima tamošnjeg drugoligaša Antibes Sharks.

Elsa, Getty Images Sport

Roko Leni Ukić nakon sezone u Levallois Metropolitnasima ostaje u Francuskoj, gdje je potpisao dvogodišnji ugovor za Antibes Sharks.

Bivši kapetan Hrvatske tako je pronašao klub u kojem će odigrati 20. seniorsku sezonu.

– Prije svega sam tražio klub i grad adekvatan za obitelj koji ima visoku kvalitetu života. Sama činjenica da je ugovor potpisan krajem srpnja govori da je Antibes situacija koju sam priželjkivao. Moglo se još čekati ,s obzirom da prijelazni rok još nije ni blizu kraju,međutim za ovu fazu karijere Antibes vidim kao idealnu destinaciju za igranje – rekao je za SK Ukić koji dodaje kao je privuklo što klub želi ekspresni povratak u prvu ligu.

Ukić je u karijeri igrao za Split, Tau Ceramicu, Barcelonu, Lottomaticu, Toronto, Milwaukee, Fenerbahče, Panathinaikos, Cedevitu, Varese, Cantu, AEK i Levallois.