Mladost osvojila treće izdanje turnira Basket4Kids

Košarka ostalo 25. svi 201920:27 > 20:37
sportklub

Gotov je još jedan Basket4Kids turnir koji je održan u Sežani pod pokroviteljstvom Sportkluba, a prvaci su igrači Mladosti iz Čačka.

U neizvjesnom i zanimljivom finalu odigranom pred ispunjenim tribinama u Sežani, Mladost je slavila protiv Slovana sa 43:41.

Povezano

sportklub

U dvoboju za treće mjesto između Kengura i Anagastuma je također bilo neizvjesno do posljednje sekunde, ali na kraju su ipak slavili mladi košarkaši Kengura rezultatom 42:40.

sportklub

Prethodno je Mladost u polufinalu bila bolja od Anagastuma iz Nikšića rezultatom 38:25, a u drugom polufinalu Slovan iz Ljubljane je porazio Kengur iz Zenice sa 42:35.

#related-news_0

U natjecanju trica slavila je momčad Anagastuma, dok je u posebnim vještinama najbolja bila Mladost.

Još jednom se projekat Basket4Kids pokazao izuzetno uspješnim i nastavit će se i u budućnosti.