Odigrane utakmice prvog dana Basket4Kids

Košarka ostalo 23. svi 201919:16 > 19:19
sportklub

Na turniru Basket4Kids u Sežani počeo je turnir na kojem nastupa osam momčadi iz regije, a hrvatsku predstavlja zagrebačka momčad Vučići. Ovo je treće izdanje ovog turnira koje se održava pod pokroviteljstvom Sportkluba.

Turnir su otvorili domaćni Sežana i gosti iz Sevojna, a utakmica je bila neizvjesna do samog kraja kada su u samoj završnici mladi košarkaši Sevojna slavili sa +4 (44:48).

Utakmica je odigrana u sjajnoj atmosferi uz glasno navijanje s tribina.

Drugi dvoboj dana igrali su Vardar i Mladost, a momčad iz Čačka slavila je sa 37:29.

sportklub

Momčad Anagastuma iz Nikšića bila je bolja od Kengura sa 50:41, a momčad iz Zenice se dobro držala do poslejdnje četvrtine kada Nikšićani ipak se odvajaju i dolaze do pobjede.

Zagrebački Vučići doživjeli su prvog dana dva poraza, prvo su izgubili od Slovana iz Ljubljane sa 53:37, a nakon toga uslijedio je poraz i od Mladosti iz Čačka rezultatom 52:42.

Najuvjerljiviju pobjedu dana ostvarili su košarkaši Kengura koji su sa 48:31 lakoćom slavili protiv Sevojna.

Povezano

sportklub

SVI REZULTATI PRVOG DANA:

SEŽANA – SEVOJNO 44:48

VARDAR – MLADOST 29:37

ANGASTUM – KENGUR 50:41

SLOVAN – VUČIĆI 53:37

SEVOJNO – KENGUR 31:48

VUČIĆI – MLADOST 42:52

sporktlub

Sutra se igraju preostale utakmice u skupinama, a finalni dan je na rasporedu u subotu.