Teo se vraća kući! Samo ga potpis dijeli od povratka

Turkish Airlines EuroLeague

Kako prenose španjolski mediji, Miloš Teodosić spreman je da se vrati u Euroligu i to u dresu CSKA.

Prema navodima specijaliziranog košarkaškog portala encesando.es srpski košarkaš dogovorio je sve sa ruskim klubom, u kojem bi trebao igrati sljedeće sezone.

Povezano

Teodosić je poslije okončanja suradnje sa Los Angeles Clippersima odlučio napraviti pauzu kako bi se odmorio i što bolje pripremio za predstojeće Svjetsko prvenstvo.

Srbin je dres moskovskogg kluba nosio od 2011. do 2017. godine. U 237 euroligaških utakmica u prosjeku je beležio 11.8 poena, 4.8 asistencija i 2.4 skoka. Trofej u elitnom natjecanju osvojio je 2016. godine.

Prethodno se pisalo da su za iskusnog playa zainteresirani Efes, Macabbi i Bologna.