ŽDRIJEB Saznajte tko će igrati na završnici u Jazinama!

Košarka ostalo 18. ožu 201918:51 > 18:52
sportklub

U redakciji Sportkluba obavljen je ždrijeb završnog turnira za hrvatske i makedonske završnicu državnih prvenstava u sklopu regionalnog projekta Basket4Kids.

Kolege Darin Janković i Darijan Radić odradili su vrhunski zadatak, a kako je ždrijeb protekao možete pogledati u priloženom videozapisu:

Izvlačeni su parovi državnih poluzavršnica u Hrvatskoj i Makedoniji. Final Four u Makedoniji održava se 31. ožujka, dok je hrvatska završnica planirana za 12. travnja u zadarskim Jazinama!

Plasman među najbolja četiri ostvarile su škole košarke Zadar, Osijek, Kastav i Vučići. Samo pojednik državnih natjecanja osigurat će plasman na završni turnir koji će se ove godine održati u Sloveniji.

Razlog tomu je što je pobjednik prvog izdanja Basket4Kids Helios Domžale pa je njihova domovina dobila pravo domaćinstva drugog regionalnog prvenstva u košarci za dječake do 13 godina starosti.

Prva završnica održana je u Beogradu, a unatoč tome što je plasman na nju preko hrvatskog FF-a izborio samo Zadar, posebnu pozivnicu za turnir koji je tada brojio 8 ekipa dobio je i Osijek.

Koji su parovi poluzavršnice za Hrvatsku i Makedoniju, saznajte tako da pogledate priloženi snimak ždrijeba!

Više o projektu saznajte na ovoj poveznici.