Spahija za SK: Znam da su ljudi u Savezu ljuti na mene

Košarka ostalo 30. sij 201910:51 > 10:59
sportklub

Večeras u 22 sata na Sportklubu 1 nemojte propustiti ekskluzivni razgovor s Nevenom Spahijom, iskusnim hrvatskim košarkaškim trenerom. Ovdje pogledajte isječak tog razgovora.

Ovdje možete pročitati nekoliko izvadaka iz tog intervjua:

– Znam da su ljudi u Savezu ljuti na mene. Zašto? Čisto zbog mog stava i izjava. Moram reći da se njima nisam nikad obratio na osobnoj razini, već sam analizirao stanje u hrvatskoj košarci. Oni su to uzeli previše osobno. Trideset godina radim u košarci, nemam pravo šutjeti. Kad nisam involviran u rad stručnih tijela, onda to omoram reći na ovaj način.

– Moj prvi danu NBA… Pitao sam šefa kakva je rutina rada. Rekli su da sastanak počinje u 10 sati, da mogu doći kad hoću, da se ne trebam s time opterećivati. Postupno će me uvoditi u način rada, morat ću dosta učiti. No, ja sam si dao zadatak – s obzirom da prvi put dolazim u jedan NBA office – da ću doći 2 sata ranije, kako bih bio primjer da vide da i mi u Europi imamo radnu etiku, da nam nije problem 24/7… Pojavio sam se u 8 sati, mislim da je samo jedan trener poslije mene došao, svi su već bili tamo.

– Jedini igrač koji se zasad stabilizirao u NBA je Bojan Bogdanović, nadam se da će ovu sezonu završiti na sadašnjoj razini, što bi rezultiralo novim višegodišnjim ugovorom.

Podsjećamo, večeras u 22 sata na Sportklub 1, ekskluzivni razgovor sa Nevenom Spahijom.
Vodio ga je Marin Mrduljaš.